7 דרכים לחבר דברים לקירות חסימות

7 דרכים לחבר דברים לקירות חסימות

דברים נהדרים נועדו להיות מוצגים. כאשר הקיר הוא אבן בלוק, זה יכול להיות אתגר לגרום לדברים האלה להיצמד. מכיוון שבלוק הבגד קשה כמו בטון, זה לא עניין פשוט לנעוץ בו או להתברג אליו. המשטח שלו נקבובי, ולכן הקלטת נוטה להיעלם. עם זאת ישנן מספר שיטות זמניות המסייעות לך לצרף – ובהמשך להסיר – את התמונות, ההדפסים הממוסגרים, הכרטיסים והפוסטרים. בנוסף, ישנן כמה דרכים קבועות שיעזרו לך לצרף פריטים כבדים יותר כמו מדפים בקלות יחסית.

הנה רשימה של דרכים שניתן לשים לחסימת קירות

מרק הרכבה

מרק הרכבה הוא חומר דביק דמוי חרס המגיע במקלות או קוביות. זה מגולגל לכדורים ביד ומשמש תחליף לדחיפות או נעצים.

מרק הרכבה טוב במיוחד לקירות בלוקים כיוון שהוא עבה מספיק כדי למלא את המשטח הגבשושי של הבלוק. זה הכי טוב לפריטים קלים עד אונקיה או שניים כמו כרטיסים, פוסטרים, תמונות וציורים. מכיוון שניתן לתלות אותו, הוא יכול אפילו להחזיק חפצי נוי קלים כמו מטבעות או מפתחות.

ניתן להסיר מרק הרכבה ולהשאיר אחריו שאריות שמנוניות עד מעט. ניתן לעשות בו שימוש חוזר מספר פעמים.

קולבי קיר

מתלי קיר קשיח הם ווים מפלסטיק כבד שמגיעים עם מספר סיכות מתכת מוטבעות לחיבור פריטים לבלוקים, טיט וחומרים קשים אחרים. הסיכות נעולות לאחור ומוכנות לפטיש.

לתליית הקיר יש מגבלות משקל הנעים בין 6 ל 25 פאונד והם הטובים ביותר לפריטים כגון מעילים, מטריות, מראות ותמונות ממוסגרות גדולות. קולבי קיר קשה משמשים רק לתליית פריטים ולא ניתן להשתמש בהם להרכבת מדף.

מתלי קיר קשה הם קבועים למחצה. לכן, בעזרת פטיש טופר, קל לשלוף את וו הפלסטיק. מכיוון שלסיכות אין ראשים, הוו יימשך ישר החוצה וישאיר את הסיכות מאחור. הסרת הסיכות יכולה לקחת מעט מאמץ, אך אם תצליחו לעשות זאת, נותרו לכם רק כמה חורים קטנים הניתנים לתיקון.

דבק נמס חם

אקדחי דבק מחממים מקל דבק מוצק שנכנס לאקדח מאחור. בלחיצת ההדק, המשתמש מכריח את החלק המומס דרך זרבובית ולמשטח אותו רוצים להדביק.

אף על פי שאקדחי דבק משמשים לרוב לתחביבים ומלאכות, משתמשים רבים נשבעים על ידם על כך שהם מדביקים דברים לגושים. מכיוון שהדבק החם מעוות נייר, עדיף להדביק חפצים מוצקים כדי לחסום אותו ולא על כרזות ותמונות.

זמן הריפוי מהיר: רק כמה דקות. יכולת ההחזקה של דבק חם על בלוק הבולבל היא אונקיות בודדות בלבד. לקבלת יכולת אחיזה נוספת, חפש מקלות דבק חם להמיס. אם תלך בדרך זו, תצטרך גם לרכוש אקדח נמס חם.

ווים עם דבק עצמי

מתלים עם דבק עצמי הם מכשירים מגובי קצף שנדבקים לקיר על ידי קילוף ציפוי המגן האחורי כדי לחשוף את הדבק. הם מגיעים במגוון סוגים: ווים זעירים, מתלים לתמונות, ווים למטאטא, ווים לשימוש.

גיבוי הקצף הדק עוזר לווים להידבק לגוש הברזל. רוב הווים הדביקים בעצמם מיועדים לחפצים קלים בלבד. אבל חלקם מדורגים עד 5 פאונד עבור דברים כמו תמונות בד ממוסגרות גדולות. הקפידו לנקות את גוש הכדורים עם אלכוהול משפשף תחילה להדבקה מרבית.

דבק בלוק נוף

דבקים נוטים להירתע מחומרים נקבוביים כמו בלוק. אבל דבק בלוק נוף אוהב לדבוק בלוק סינדר והוא נשאר תקוע לאורך זמן.

דבק בלוקים לרוחב הנו דבק חיצוני כבד להדבקה המשמש לדברים כמו הצמדת מכסי בלוק לקירות תמך. אבל זה יכול לשמש בכל פעם שאתה צריך דבק אבן בלוק אמין.

השתמש בדבק בלוק נוף לחיבור קבוע של פריטים במשקל בינוני כמו מדפים שאינם עולה על 50 קילו. החיסרון של דבק הנוף הוא שקשה להסיר אותו מהקיר. גם אם אתה מחטט את הפריט, אתה נשאר עם שאריות דבק נרפאות שקשה להסיר.

ברגי בטון

ברגי בטון הינם ברגים יציבים ומצופים פלסטיק עם קצוות מסוג אזמל החותכים חוטים לגוש אבץ וחומרי בנייה אחרים. יש לקדוח תחילה חור בעומק 1/4 אינץ ‘יותר מעומק בורג הבטון בעזרת מקדחה אלחוטית או מקדחת פטיש.

ברגי בטון קלים בקוטר 3/16 אינץ ‘ואורך 1 אינץ’ הם בעלי דירוג חוזק (או שבירה) של 720 פאונד. חשוב לזכור כי דירוגים אלה חלים רק על הברגים, לא על הפריט המותקן או על בלוק הבולבל. אבל אפשר לומר שברגי בטון שהותקנו כהלכה בגוש הבסיס יהיו חזקים מספיק כדי לאחוז במדפים או בשולחן כתיבה קטן.

ברגי הרחבה

לברגי הרחבה או מתג יש קטע כנפיים קפיצי שנדחס בכדי להתאים לחור. על החור להסתיים בחלל פתוח. ברגע שכנף הבריח נמצאת לגמרי בתוך החלל, הוא נפתח ומחזיק את הבריח במקום.

מכיוון שבלוקי אשפה חלולים מבפנים, הם מתאימים אידיאלי לברגי הרחבה. על הבריח להיות באורך של 2 סנטימטרים לפחות בכדי לנקות את הקיר החיצוני של בלוק הבולבל ולהגיע לחלל הפנימי.

ברגע שהבריח נמצא במקום, הוא חזק במיוחד והוא מסוגל להחזיק מדפים עמוסים בפריטים כבדים.

0 comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *