כיצד להתקין דלתות עם קירות לא אחידים

כיצד להתקין דלתות עם קירות לא אחידים

התקנת חיפושי הדלת עובדת יפה כאשר כל המשטחים מיושרים. קירות לא אחידים יזרקו את ההתאמה המושלמת הזו. אך ישנו הליך קל המביא את חיפוי הדלת ליישור עם מעטפת הדלת – למרות קירות לא אחידים. זה דורש רק כמה כלים פשוטים, ואינך צריך לחתוך את מעטפת הדלת או את חיפוי הדלת.

התקנת חיפוי דלתות על קירות לא אחידים

חיפושי הדלת מקיפים דלת הנפתחת משלושה צדדים כמו מסגרת תמונה. חיתוך מכסה את הפער בין מעטפת הדלת לקיר. כאשר הקיר בולט רחוק יותר מקצה מעטפת הדלת, חלק מחתיכות הדלת האנכיות או שתיהן לא יעמדו בצורה מושלמת.

הטיה על חיפוי הדלת כדי לאלץ אותה לפגוש את המעטפת היא דרך לעקיפת הבעיה. זה יוצר פער גלוי בצד הקיר. המספר ביותר הוא אמנם בחלקו העליון, שם הוא פוגש את גימור הכותרת האופקי. הגימור הזוויתי אינו מתיישר עם גזירת הכותרת הזו.

התיקון הוא ליצור שקע או כיס בקיר הגבס, כך שהקצוות נשען מעט עמוק יותר לתוך הקיר. זה עובד עבור לקצץ כי הוא עד 1/4 אינץ ‘מחוץ ליישור עם קירות לא אחידים. הטבעה של העיטור עמוק יותר מ- 1/4 אינץ ‘גורמת לקצץ לסגת מהעין, וזה נראה עוד יותר כאשר חלקים אחרים של הגימור אינם שקועים.

מה אתה צריך

ציוד / כלים
מקדחה אלחוטית עם סיביות נהג
מסמר אלחוטי
Prybar שטוח
נקו מגבת או מטלית
סכין שירות
פטיש
כלי חמישה באחד
חומרים
ברגי קיר גבס, 1 5/8 אינץ ‘
קולק של הצייר

הוראות

הסר את הדלת

אם זהו תיקון, ולא התקנה חדשה, הסר תחילה את חיפוי הדלת הקיים.

בעזרת הסרוגה, הסר בעדינות את חיפוי הדלת ממעטפת הדלת. התחל בצד הקיר והתאם את הקצה השטוח של מוט הברזל מתחת לקישוט. הכנס מגבת או בד מתחת לנקודת המשען של הגומייה כדי להגן על הקיר. לחץ כלפי מטה על הסרגל. הגימור אמור לצוץ, ומאפשר לך להסיר אותו.

אבטח את קיר הגבס לחתיך

לפעמים קיר הגבס שמתחת למסגרת הדלת השתחרר מהחתיך. ייתכן שברגי הקירות או הציפורניים קפצו דרך נייר הקיר הגבס. אם יש פער בין קיר הגבס לחתיכה, כונן מספר ברגי קיר גבס כדי לאבטח את קיר הגבס לחתיכה. אם אין מרווח, אל תניע ברגים שכן הדבר יסבך את השלבים המאוחרים יותר.

חותכים את נייר גבס

הנח את העיטור לאחור במיקומו והשתמש בו כקצה ישר, חתוך את נייר קיר הגבס בקצה החיצוני. הימנע בינתיים מקיצוץ אל תוך ליבת הגבס, אם כי ייתכן שיהיה עליך לעשות זאת בשלבים מאוחרים יותר. שים את העיטור בצד.

קלף את הנייר ועומק הבדיקה

בעזרת הצד החד של הכלי חמישה באחד, פורסים נייר קיר גבס בצד הדלת של הנתח. בצע זאת בזהירות כדי שלא תפריע לנייר או לגבס בצד השני. מקלפים את שארית הנייר ביד. בדוק את העומק החדש והנמוך יותר על ידי הנחת הגימור על גביו. לפעמים מספיק להסיר שכבת נייר דקה זו בכדי להביא את הגימור ליישור עם מעטפת הדלת. אם זה לא עובד, המשך לשלבים הבאים.

הסר את הברגים או הציפורניים של גבס

אם יש ברגים או מסמרים בקיר גבס שברצועה בין מעטפת הדלת לחיתוך, הסר אותם.

לשבור את ליבת הגבס

בעזרת הפטיש, הקש על קיר הגבס בצד הדלת של הנתח. המטרה שלך היא לנפץ חלקית את הגבס, לשחרר אותו להסרה בשלב הבא. עשו זאת בזהירות בכדי להימנע משבירת גבס באזורים שתרצו לשמר.

הסר חלק מהגבס

גרד גבס לעומק שאתה זקוק לו. שמור על עומק שווה. בדוק לעתים קרובות את העומק על ידי הנחת הגימור מעל האזור שאתה חוצה.

עֵצָה

אם הסרתם ברגים או מסמרים בגבס בשלב הקודם, החליפו אותם. אל תסמרו באותה נקודה כיוון שהציפורן לא תחזיק.

התקן את חיתוך הדלתות

בעזרת המסמר האלחוטי, מסמר את דלת הדלת בחזרה למקומה. הצד הרחוק של הגימור צריך לנוח בתוך הכיס שיצרת בתוך קיר הגבס.

מרחו את Painter’s Caulk

מרחו כמות קטנה של אבקת צייר בצד הרחוק (החתוך) של חיפושי הדלת בכדי להחליק את המראה ולכסות כל חתכי נייר מרופטים. לאחר שהתייבש האבק, צבעו את הקישוט ואת הקיר.

0 comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *