החדרים המאתגרים ביותר לשיפוץ: מטבח וחדר אמבטיה

החדרים המאתגרים ביותר לשיפוץ הם גם אלה שמוכרים בית. אתה יכול לנחש מהם שני החדרים האלה? המטבח וחדר הרחצה הראשי.

מטבחים וחדרי אמבטיה מוכרים בתים
רוכשי בתים שופטים את המטבח ואת אמבט ההורים ביותר מכמה סיבות.
ראשית, אלה שני המקומות בהם הם יבלו את עיקר זמנם. המטבח הוא מרכז הבית, מקום לארוחות משפחתיות ולארוחות בסוף השבוע. אמבט ההורים אולי לא רואה תשומת לב רבה מצד המבקרים, אבל זה מקום מעולה למנוחה ורגיעה.
שנית, מטבחים ואמבטיות הם החדרים הקשים ביותר לשיפוץ. הם יקרים ודורשים הרבה אנשי מלאכה ועבודה. לחדרים האלה לוקח זמן גם לשפץ, ואנשים לא יכולים להיות בלעדיהם. רוכשי בתים מעדיפים לשלם עבור בית עם שדרוגים אלה לעומת ביצוע אותם בהמשך. שלא לדבר על זה, זה המקום בו אתה מתחיל ומסיים את היום שלך.

התמודדות עם חדרים מאתגרים אלה
עכשיו כשאתה מבין מדוע בעלי בתים מוכנים לשלם יותר עבור המטבח ואמבט ההורים, כיצד תעשה שיפוץ חדרים אלה במהלך פרויקט התיקון וההתהפכות שלך? אתה צריך להיות חכם עם הכסף שלך ובכל זאת להכניס את הדברים שקונים פוטנציאליים רוצים.
להלן מספר טיפים להקלת התקציב בחדרים אלה.

הכינו שיעורי בית
חקר נכסים אחרים באזור וסוגי המטבחים והאמבטיות שיש להם. חקר גם את קונה היעד שלך. אולי הקונים שלך היו רוצים חדר אמבטיה מעודכן, אבל זה לא אומר שאתה זקוק לאמבטיות השריה גדולות עם סילונים, משטחי גרניט וארונות מהרצפה עד התקרה. אם אתה מבחין כי בתים אחרים באזור פשוטים ומסודרים, זה אמור לעשות טוב גם עבור ביתך.

אל תגזימו
המטרה היא לגרום לנכס להראות מדהים ככל האפשר מבלי להשקיע יתר. לכן, עדכון מטבח עשוי לדרוש רק צביעת ארונות, התקנת חומרה חדשה והחלפת ויניל בלמינציה.

מצד שני, פירוש הדבר של החלפת ציוד חשמלי ואינסטלציה מיושן. אם הבית ישן, ייתכן שתגלה שרבים מהחומרים במטבח ובאמבטיה כבר אינם זמינים. בטח, אלון יפה, אבל נסו למצוא את אותו אלון בחנויות היום.

שמרו על מה שיש לכם

נסו לחסוך כמה שיותר. גם אם בבית יש מטבח מיושן, אולי תצליחו להציל את הארונות. כך גם באמבט ההורים. שוב, אתה עלול להתמודד עם אינסטלציה יקרה ותיקוני חשמל. יכול להיות שיש אפילו עובש בקירות. אך ישנן דרכים להאיר את החלל לאחר ביצוע העבודה הגדולה. מראות חדשות, תאורה מודרנית ופריטים פונקציונליים מעניקים לחלל זה מראה חדש לחלוטין.

למרות שמטבחים וחדרי אמבטיה הם החדרים הקשים ביותר לשיפוץ, הם נותנים לך את ההחזר הגדול ביותר על השקעתך!

במטבחים ובחדרי הרחצה יש פולחן. אתה יכול להוציא 24,000 $ על גדר ארז טובה, ואף אחד לא ישים לב. אבל הוצא 24,000 $ על המטבח או האמבטיה שלך וכולם מפרגנים לך. תחומים אלו חשובים מסיבה. מטבחים עוסקים במזונות, בחברה עם בני משפחה וחברים. חדרי אמבטיה עוסקים בטיפול בגופנו. מטבחים ואמבטיות חשובים.

בין השניים, איזה מהם כדאי לשפץ קודם? לעיתים קרובות, מכירה מתקרבת ועליך להחליט לאיזה שיפוץ תהיה ההשפעה הגדולה ביותר על ערך המכירה החוזרת. לחלופין, אם יש לך נפילה לא צפויה או החזר מס בוער חור בכיס שלך, תרצה לדעת איפה להוציא את הכסף הראשון.

עֲלוּת

בממוצע ארצי, * שיפוצים קטנים לטווח בינוני מטבחים עוברים כ -19,000 דולר, ושיפוצים גדולים הולכים על 57,000 דולר. באמצעות אותה מערכת נתונים, שיפוצים קלים לטווח בינוני באמבטיה עולים כ- 17,000 $. תוספות אמבטיה גדולות – המשמעות היא הוספת שטח של 48 מ”ר של שטח חדש לגמרי – עולה כ 40,000 $.

הפרעה

זוהי שיחה קרובה מכיוון שאכילה ורחצה (בתוספת כל אותן פעילויות אחרות שאינן ניתנות להזכיר באמבטיה) חשובות באותה מידה. אם היית צריך להסתדר בלי אחד מהחדרים האלה במשך חודש אחד, היית יכול לחיות בלי המטבח. יש לך חלופות, כגון מסעדות, מזון מהיר, משלוחים, או מיקרוגל, ופלטה חמה. עם זאת, כאשר חדר האמבטיה נעלם, אין חלופות. גם אם חוזה העבודה דורש שירותים ניידים – ככל הנראה במטבח בינוני או בשיפוץ אמבטיה – עדיין תצטרך למצוא דרך להתרחץ.

מְהִירוּת

לכל הפחות, סמוך על כ- 18 יום עבור שיפוץ אמבטיה לטווח בינוני. עבור מטבחים, טום סילבה מ”הבית הישן הזה “מעריך כי” התרחיש הטוב ביותר “הוא חודש, עם מסגרת זמן מציאותית יותר היא 2 עד 6 חודשים.

הטוב ביותר למכירה חוזרת

המטבח הוא “לב הבית”, והוא גם לב המכירה הביתית. אין זו טעות שלאחר החיצוני, התמונה הבאה באתרי נדל”ן היא לרוב המטבח. כמו כן, המטבח הוא בדרך כלל המקום בו המתווך מקים מחנה במהלך בתים פתוחים. המשמעות היא שהמטבח הופך למוקד, למוקד החזותי, עבור הקונים.

על פי דיווחי צרכנים, 52% מאנשי המקצוע בתחום הנדל”ן רואים במטבח את החדר החשוב ביותר להשפעה על מכירת בתים לעומת 42% הרואים בחדר האמבטיה את החדר החשוב ביותר.

שורה תחתונה

פרטים על הדיון בנושא שיפוץ אמבטיה ומטבח ניתנים להלן כדי שתוכל לקבל החלטה מושכלת. עם זאת, ניתן לזקק זאת לכך: שיפוצים במטבח הם פולשניים ויקרים יותר משיפוצים בחדר אמבטיה. עם זאת, מטבחים שנשפכו נוטים לספק יותר סיפוק של בעלי בתים וערך מכירה טוב יותר מאשר חדרי אמבטיה משופצים.

0 comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *