המרת מוסך לחלל מגורים

אם אתה מחפש דרך להגדיל את הבית שלך מבלי להפגיז תוספת בקנה מידה מלא, המרת המוסך שלך לחלל מגורים מוסיפה בדרך כלל כ -600 מטרים רבועים (בהנחה שמדובר במוסך דו-מכוני). החדשות הטובות הן שתשקיעו פחות מאשר אם תבנו תוספת. החדשות הרעות הן שהמכונית שלך עשויה לסבול, ושכניך אולי לא אוהבים את הרעיון.

אז מה זה עולה?

מכיוון שבמוסך כבר יש יסוד, קירות וגג, השימוש במבנה הקיים בדרך כלל עולה כמחצית מההוצאות שתוציא עבור תוספת חדשה לגמרי. תלוי באילו תכונות תרצו, כנראה שתוציאו 20,000 עד 50,000 $ כדי להמיר מוסך דו-מכונית.

אם יש אמבטיה בתוכניות שלך, הוסף עוד 15,000 $ עד 25,000 $.

מה כל זה כרוך?

המרת מוסך אינה משימה להתמודד עם הזול, מזהירה קיימברידג ‘, מס’, הקבלן צ’רלי אלן. לדוגמה, המרת איכות עשויה לארוך 4-6 שבועות והיא כוללת:

• הרמת גובה הרצפה כדי לאפשר בידוד מעל לוח הבטון
• בידוד לחלוטין של קירות ותקרה
• מתן חימום וקירור לחלל, בין על ידי קשירה למערכת הראשית של הבית או הוספת מערכת עצמאית, כגון מערכת מפוצלת מיני חסרת צינורות.
• שדרוג שירות חשמל להתאמת העומס הגדול יותר
• פתיחת קיר המחיצה בין ביתכם למוסך ליצירת תוכנית רצפה פתוחה
• החלפת דלתות מוסך בקירות הרבעה מבודדים לחלוטין
• הוספת חלונות ודלתות

איך אתה נראה כאילו זה תמיד היה מרחב מחיה?

“יותר מדי מוסכים שהוסבו נראים, ובכן, מוסכים שאנשים העבירו בהם כמה רהיטים,” אומר אלן. כדי להפוך את אסם המכוניות שלך לאגף אמיתי של הבית, תצטרך לחסל כל עדות לפתיחות דלתות המוסך הישנות, להתקין שפע של חלונות, ואולי להוסיף אלמנטים עיצוביים על הגג, כמו חלונות מעונות.

אדריכל יכול לעזור לכם להוסיף אלמנטים עיצוביים. צפו לשלם 50 עד 150 דולר לשעה עבור שירותיו של אדריכל רשום, או 5% עד 20% מעלות הפרויקט כולו.

מה החיסרון?

המרת המוסך לחלל מגורים פירושה ויתור על חניות הבית המקורות ומוגנים מפני מזג האוויר. נשמע מספיק ברור, אבל חניה בחוץ יכולה לעורר בעיות גדולות יותר מאשר סתם צורך בשטיפות רכב תכופות יותר.

בחגורת השמש, חשיפה לאלמנטים יכולה להוביל להזדקנות מוקדמת של כלי הרכב שלכם.

בחגורת השלג, חניה בחוץ עשויה לסבך את חניית החניה שלך לאחר סופות שלג.

חניה בחוץ מעלה את הסיכון לפריצות רכב וגניבות בכל מקום שעבר עבירות כאלה שכיחות.

כמה עיריות בצפיפות מחייבות לבתים מספר מוגדר של מקומות חניה מחוץ לרחוב, כך שאם אתה לא יכול לספק את אלה במקום אחר במגרש, הסבת המוסך עשויה לא להיות אפשרות חוקית.

בנוסף, יתכן שאתה מאבד שטח אחסון לכלי נוף, מכסחות דשא ומפוחי שלג.

מהן האלטרנטיבות?

אם יש לכם מרתף בגובה מלא, יתכן שזו אפשרות טובה יותר. מכיוון שקירות, רצפות ותקרה כבר קיימים במקום, שיפוץ מרתף הוא בערך אותו מחיר כמו הסבת מוסך. בנוסף, לא תוותרו על מקומות החניה המקורים או על אחסון הכלים.

גישה נוספת היא להשאיר את חניון המוסך על כנו, להוסיף שטח מחיה חדש מעליו. נדיר שגג מוסך יוכל להכיל סיפור שני מלא, כך שבדרך כלל פרויקט זה כרוך בקריעת הגג הקיים, הבניית מבנה המוסך ואז בניית החלל החדש מעליו.

זו עבודה הרבה יותר; תשלם בין 50,000 ל 100,000 $, בתוספת 15,000 עד 25,000 $ עבור חדר אמבטיה. עם זאת, לא תצטרך לוותר על שטח שטח בחצר שלך או לדאוג לדרישות ההחזר. הקפד לבדוק את קוד הבנייה המקומי שלך בכל מגבלות בגובה עקב זכויות הגישה לשמש – כללים שנועדו למנוע ממך לחסום את השמש של השכן שלך.

כמו כן, חלק מהעיריות אוסרות חללי מגורים על מוסכים בגלל חששות מפני הרעלת פחמן חד חמצני מפליטת כלי רכב. היכן שמותר לפרויקטים מסוג זה, הקפד להתקין מסכי CO ואל תעבור סרק את המכוניות במוסך – אפילו כאשר הדלתות פתוחות – כללי אצבע טובים לכל מוסך צמוד.

עלות המרת מוסך יחידה לעומת שתי מכוניות

עלות ההסבה של מוסך דו-מכוני ממוצעת היא 21,000-30,000 $. מבנים מותאמים אישית, כמו הוספת לופט, יכולים להעלות את המחיר לגובה של 50,000 $. מוסך כפול פועל בעומק של 20 מטרים על עומק של 20 מטרים.

גודלו הממוצע של מוסך יחיד רוחב בערך 12 רגל על ​​עומק של 20 רגל ובדרך כלל יעלה פחות לשיפוץ, תלוי בשטח ובמצב המוגמר של המוסך.

גורמים בעלויות שיפוץ שיש לקחת בחשבון

כשאתה עובר משלב התכנון של ההמרה שלך לביצוע, זכור כי ביצוע העבודה בצורה טובה יוסיף ערך לביתך, ואילו חיתוך פינות עשוי לגרוע ערך. קח בחשבון את השיקולים האלה ושאל את הקבלן שלך לגבי כל אחד שרלוונטי ליעדי השיפוץ שלך:

עלות היתר המרה

יתכן שתידרש לרכוש היתר מהמדינה שלך, מחוז או עירייה. העלות הממוצעת של קבלת היתר בנייה נופלת בטווח שבין 1,000 ל -1,500 דולר. על הקבלן שלך להיות בקיא בנוגע לתהליך ההיתר.

בִּדוּד

הוספת בידוד למוסך עולה בערך $ 1 למטר רבוע וזה מועיל, במיוחד אם הוא מחובר לביתכם או אם אתם מתכננים להפוך את החלל לאזור מגורים. הקבלן שלך צריך להציע עצות לגבי סוג הבידוד המתאים ביותר לצרכים שלך, לאן הוא צריך ללכת וכמה תצטרך.

קירות פנים

מכיוון שהחלל כבר ממוסגר ויש בו קירות, תצטרך רק לתקצב עלויות תלויות קיר גבס במחיר של 1,700 עד 2,000 דולר בממוצע. זה ישמור על החדר המשופץ שלכם נוח כמו שאר הבית.

חלונות

עלות התקנת חמישה חלונות נופלת איפשהו סביב 5,000 $, או בערך 1,000 $ לחלון. אם במוסך שלך אין חלונות, תכנן להוסיף לפחות אחד. זה חשוב במיוחד אם ברצונך לרשום אותו כחדר שינה או להשכיר אותו. תזדקק לחלון מצוקה גדול מספיק כדי שאדם יוכל לברוח אליו במקרה של שריפה. חלונות Egress ממוצעים כ- 3,500 $.

חימום קירור

הוספת HVAC היא שיקול נוסף בעלויות שיפוץ המוסך שלך אם תחליט להפוך אותו לחלל שמיש. המוסך שלך עשוי להכיל חלק מציוד ה- HVAC שלך, כגון הכבשן שלך, אך זה לא אומר שהמוסך עצמו מחומם או מקורר. המחיר להתקנת תעלות ואוורור נע בין 500 ל -2,000 דולר.

0 comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *