שלבים לשיפוץ דשא מלא

מוקדם עד אמצע הסתיו הוא זמן נהדר לקבל את המשימה החשובה של שיפוץ מדשאות סתיו. האדמה עדיין חמה, המעודדת נביטה מהירה, ובכל זאת האוויר קריר, המאפשר לדשא הצעיר לצמוח מבלי להתייבש. השילוב המושלם של זרעי דשא לנביטה ודשא להשתרש במהירות.

מדוע לשפץ את הדשא שלך?

ישנן סיבות רבות לקחת על עצמכם את המשימה של שיפוץ מדשאה, ראשית ביניהן היא מכיוון שהיא תגרום לחצר שלכם להיראות טוב יותר ויכולה לעזור להעלות את ערך הנכס שלכם. אף אחד לא רוצה להשקיף על טלאים חשופים או עשבים עבים בחצר שלהם. בנוסף, מדשאה נחמדה ושופעת מסייעת בשליטה על סחף הקרקע, מסננת זיהום ממי התהום, שומרת על טמפרטורת הקרקע בקיץ מתונה יותר ומוסיפה חמצן נחוץ לאוויר.

טיפים שיעזרו לכם לשפץ את הדשא

להלן הטיפים המוכחים והאמיתיים שלנו שיעזרו לך לשפץ דשא קיים באמצעות זרימת יתר:

החלט על סוג הזרע

בחר את הסוג הנכון של זרעי דשא לתנאי הגידול שלך. בחר זרע באיכות גבוהה כדי להבטיח כי לא נכללים זרעי עשב או מיני דשא בלתי רצויים. באזור האוקיאנוס האטלנטי, חילוץ גבוה הוא הסוג העיקרי של הזרע שנזרע. אנו נמצאים במה שמכונה אזור מעבר. אנחנו רחוקים מדי דרומית עבור עשבים צפוניים, כמו עשב כחול, שאינם יכולים לסבול את הקיצים החמים שלנו. אנחנו רחוקים יותר מדי צפונית לעשבים דרומיים שאינם יכולים לסבול את החורפים הקרים שלנו. חילוץ גבוה הוא סוג הזרע הטוב ביותר להקמת מדשאה באזורנו.

לשלוט עשבים שוטים

קשה להרוג עשבים בעת הנבטת זרעים, מכיוון שרוב אמצעי העשבים הכימיים מונעים את נביטת הזרעים. אתה יכול למשוך יד עם עשבים שוטים אם אתה עומד במשימה או לכסח אותם קצרים וזרעים סביבם. הדברת העשבים מוטב להישאר עד האביב כאשר הדשא החדש שלך יהיה מספיק בוגר בכדי לשרוד את רוצחי העשבים. יישום דשן עם מימד שהופך מראש למצב בדיוק כמו שהאדמה מתחילה להתחמם באביב הוא האסטרטגיה הטובה ביותר לשליטה על עשב זבל ועשבים שנתיים אחרים.

לכסח את הדשא ל -1 ”בגובה, Dethatch ו- Aerate

הדשא שלך לא יכול לחיות בלי אוויר, מים וחומרים מזינים. כאשר מצטברת שכבה עבה של סכך, הזרע החדש עשוי לנבוט בסכך ולא באדמה. אם זה יקרה, הזרע לא יישורש באדמה ולא ישרוד. פירוק ואוורור יכולים לעזור להצעיר את הדשא על ידי החזרת מעברים לקרקע. הסתיו הוא זמן מצוין לנתח את הדשא שלכם. ניתן להשתמש במגרפות גרגר אך למדשאות עם בעיות גרד קשות או אם יש לכם אדמה כבדה או דחוסה, אווררו את האדמה והוסיפו את LeafGro, או אדמת דשא איכותית אחרת.

אוורור יוצר פתחים במדשאה בכדי לאפשר לאוויר, חומרים מזינים ומים להגיע לשורשי דשא. בחרו במכסה אוויר שמוציא תקעים של אדמה באורך של עד 3 סנטימטרים ומפקיד אותם על הדשא. אפשר לתקעים האלה להתפרק באופן טבעי. הקפד להתאוורר כאשר האדמה לחה, לא רטובה מדי ולא יבשה מדי.

הוסף קומפוסט קרקע או עלים עליונים

לבוש למעלה את האזור עם קרקע עליונה במידת הצורך. עבור דשא 100% חדש, שלא מפקח עליו, מעביר קומפוסט עלים בגובה 6-8 סנטימטרים של האדמה ומגרף אותו חלק הוא הדרך הטובה ביותר להכין דשא חדש.

לזרוע את הזרע

לאחר הניתוק והשידור, הגיע הזמן לפקח על הדשא שלך. מכיוון שיש לך עכשיו חורים בכל החצר שלך, זרע הדשא יכול להגיע לאדמה בקלות. תפוס מפיץ יד לאזורים קטנים יותר ופיזור דשא לגדולים יותר.

להפשיל ולכסות

טשטש את האזור בחוזקה כדי להבטיח שהזרעים ייכנסו לאדמה. מגע זרע עד אדמה נחוץ לצורך נביטה והתפתחות שורשים. רצוי לכסות קלות את הזרע החדש שלך עם קש, קומפוסט עלים או מאיץ זרעי Greenview.

שלבים לשיפוץ הדשא שלך

עכשיו שיפוץ הדשא שלך מסתיים, אבל כל העבודות שלך יהיו לשווא אם לא תעקוב אחר השלבים החשובים האלה לאחר שיפוץ הדשא:

רִוּוּי

הקפידו על לחות את הזרע עד לביסוסו, לרוב עם מספר השקיות קלות לאורך היום. זרע חדש צריך להישאר לח עד שהוא נובט. לאחר הקמת הדשא החדש שלכם, הוא אמור לקבל כמטר סנטימטר מים בשבוע בהיעדר גשם.

כיסוח

התחל לכסח דשא חדש כשהוא מגיע לגובה 1/3 גבוה מגובה הכיסוח הרגיל, בין 2 1/2 ″ ל- 3 1/2 “. בדרך כלל זה נמשך כ 4-6 שבועות לאחר הזריעה. הקפד להסיר רק כשליש מהצמחייה בכל פעם שאתה מכסח.

זִבּוּל

מרחי דשן איכותי, אם בעת זריעה או לאחר מספר שבועות. הקפד לבצע יישומי מעקב כחלק מתוכנית התחזוקה הרגילה. זכור במרילנד יש מגבלות למתי אתה יכול להפרות את הדשא שלך.

לנכש

יד מושכת עשבים שוטים. אין למרוח קוטלי עשבים כלשהם עד לכיסוי הדשא 3-4 פעמים.

תְנוּעָה

הגבל את התנועה ברגל לפחות חודש כדי לאפשר לזרעים לגדול.

מדשאה שופעת ובריאה היא שמחה לראות כל השנה ובמיוחד בחודשים בהם לא הרבה יותר צומח. כמה צעדים חשובים שננקטו כעת יהפכו את הדשא שלכם לקנאת השכונה ויקל על הטיפול במדשאה המעיינת שלכם.

0 comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *