דברים שאיש לא אומר לך על שיפוץ חדר האמבטיה שלך

שיפוצים מכל סוג הם תהליך מרתיע. אבל כשמדובר באמבטיה – חלל שצריך להיות גם פונקציונאלי-יתר וגם שלווה, פרקטי, ואידיאלי, מעט לוקסוס – ההימור נראה איכשהו גבוה יותר. יש מיליון החלטות שמתקבלות בדרך, ממראה לדיס – ותג המחיר יכול להיות מפתיע. מה לדעת לפני שמתחילים? קח את העצות שלנו:

  • אל תניח שהקבלן שלך נמצא באותו עמוד.

“כשאתה מתפקד כקבלן הכללי – או אפילו עובד עם קבלן כללי – אתה צריך לפרט כל חלק בתוכנית ולעולם לא מניח שכולם מתקדמים”, אומר צוות האם-הבת שמאחורי מטריארכיה בונה כיצד להימנע מטעויות שיפוץ טירונות. “מישהו שאנחנו מכירים עשה קבלן הדגמה של אמבטיה לא נכונה,” הם מוסיפים.

חשבו על שיפוצים כמו ניתוח: כדי להימנע מהחלפת הברך הלא נכונה, וודאו – ואז וודאו שוב, ואז שוב, ואז פעם אחרונה – שברך (או חדר אמבטיה) המתאימה מסומנת ומוסכמת.

  • כמה עולה שיפוץ אמבטיה? יותר משאתה חושב.

חושבים שתוכלו לשפץ את חדר האמבטיה מכף רגל ועד ראש תמורת אלפי דולרים? אנו שונאים לספר לכם: העלות הממוצעת של שיפוץ אמבטיה עמד על 11,364 דולר בשנת 2016, לפי נתוני איגוד המטבחים והאמבטיה (NKBA). שיפוץ בסיסי בדרגה נמוכה עם חומרים פחות יקרים או החלפות קטנות יותר עשוי לרוץ בין $ 1,500 ל -5,000 $, ואילו שיפוץ מקצה לקצה, עד עצם הבוהן עשוי לרוץ עד 23,000 $.

ב- NKBA מעריכים כי, על פי פירוט, רוב העלות הזו נובעת מגופי אינסטלציה (כ- 29 אחוז), ואחריהם מונים ומשטחים (21 אחוז), עבודה (20 אחוז), וקבינט וחומרה (16 אחוזים). קחו בחשבון: הם ממליצים שלכל האמור, פרויקט חדר האמבטיה שלכם לא יעלה על 5 עד 10 אחוזים מערך הבית.

  • ייתכן שתרצה לחשוב מחדש על האמבט ההוא שמצהיר הצהרות.

יתכן שתתפתה לשדרג את חדר האמבטיה שלך עם אמבטיה עצמאית ודרמטית. אבל יתכן שזו לא הבחירה הכי פרקטית קדימה, במיוחד אם אתה קטן, שונא מנקה, יש לך בית רעוע וישן, אוהב לעשות אמבטיות ארוכות או לקחת יותר מקלחות מאשר אמבטיות. קרא עוד אודות היתרונות של אמבטיות מובילות (ומקלחות) לעומת אפשרויות בודדות בעשרה דברים שאיש לא אומר לך על אמבטיות קלפה, כמו גם בביצוע שיפוץ 101: רומנטיקה באמבטיה: מובנה לעומת אמבטיות בודדות.

  • תאורה מחמיאה דורשת תכנון.

אל תחשוב שתוכל להתקין כמה אורות ולקרוא לזה יום: מכיוון שחדרי האמבטיה לפעמים קטנים ו / או חשוכים ומלאים במראות (מה שמסבך את האופן בו אור מקפיץ), תאורה דורשת מחשבה ומיקום זהירים. הדרך הפשוטה ביותר להדלקת אמבטיה היא תאורה אחת מפוזרת במרכז התקרה. יש לך חדר אמבטיה שהוא כבר די בהיר? זוג פמוטים לקיר אמור להספיק. חושבים על פנסי התקרה? מקם בזהירות: הימנע מהתקנה ישירה מעל משטחי אור בהירים (מכיוון שאלו ישקפו את האורות), והניחו קרוב לקיר מעל יהירות כדי למקסם את האור כשמסתכלים במראה. ואם תקדישו זמן רב למריחת איפור, קחו בחשבון גופי תאורה פלורסנטיים אנכיים משני צדי המראה. לקבלת טיפים נוספים למקצוענים, ראו שיפוץ 101: כיצד להתקין תאורה מחמיאה בחדר האמבטיה.

  • אל תשכח להתקין שקעים נגישים.

אתה לא רוצה להגיע לסוף השיפוץ ולהבין ששכחת לקחת בחשבון את השקעים. חשוב על שגיאות מוצא אלה: אתה צריך לחבר את מייבש השיער שלך לחדר ולא יכול לראות את עצמך במראה משם. לחלופין, ברצונך לשמור על מברשת השיניים החשמלית שלך כל הזמן, אך לא מוזנח להתקין שקע בארון התרופות. לחלופין, אתה חולק את חדר האמבטיה שלך עם בן / בת הזוג שלך, אך רק התקנת שקע בצד אחד של הבל. כדי להימנע מטעויות אלה, קראו שיפוץ 101: היכן לאתר שקעי חשמל, מהדורת אמבטיה.

  • כשמדובר באריחים, עליכם לזכור רק כמה סוגים.

תשכח מהערימות האינסופיות של דגימות אריחים שהקבלן שלך יראה לך: אתה צריך לזכור רק כמה זני מפתח. סוגי האריחים קשוחים במיוחד, לובשים זמן רב וחסרי-זמן באמבטיה – בדוכני מקלחת, על רצפות ועל קירות – הם חרסינה, זכוכית, אבן טבעית, מלט וכמובן אריחי רכבת תחתית (סוג אריחי קרמיקה כה פופולריים שאנו סופרים אותה בקטגוריה משלה). האפשרויות הופכות להרבות פשוטות יותר ברגע שאתה מתחלחל לאפשרויות שנבדקו בזמן; ואז לבחור צבע וצורה וללכת משם.

  • הדיס שלך יכול ליצור או לשבור את חדר האמבטיה שלך.

גרוט עשוי להיות מחשבה שלאחר מכן בתכנית של כל השיפוץ כולו שלך: זה קטן, וכפי שמרדיט מציין בשיפוץ 101: כיצד לבחור את אריח הנכון Grout – אלמנט בלתי מודרני באמבט. אבל, היא מוסיפה, זה חשוב מאוד: “זה אוטם לכלוך ומים, מפצה על הבדלים בגודל קטן בין אריחים בודדים, ומחזק את השלמות המבנית של מתקן.”

איך לבחור את הדיס המתאים לאמבטיה שלך? ענה על סדרת השאלות הזו: האם אתה רוצה שהדיס יתבלט או יתמזג באריח? האם הדיס נמצא באזור מתיז גבוה, או מקום יבש למדי? (אם יירטב הרבה, כמו במקלחון, בחר לדיס סינטטי; לכו לדיס מלט בכל מקום אחר). הדיס המלוכלך ישגע אתכם? (אם כן, הימנע מלבן.)

  • שטח קטן? יש אסלה קומפקטית לזה.

השירותים אינם בגודל אחד שמתאים לכולם: אם יש לכם מקום קטן, קחו בחשבון אסלה קטנה. לחלופין, בחרו בשירותים עומדים על הרצפה המסורתית או המודרנית, השירותים המשמרים במים או שירותים רכובים על הקיר.

0 comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *