איך להתקשר מחסוי

בין אם הספיקה לך שיחות מתמשכות מטלמרקטינג או שאתה פשוט רוצה להימנע מקבל אותן ממישהו מסוים, קל לחסום שיחות לא רצויות.

החל מחסימת מספרים בסמארטפון שלך לגיוס בפועל לעזרת הספק שלך, יש כמה דרכים שונות לבצע שיחות לא רצויות. להלן המדריך שלנו לכל השיטות בהן תוכלו להשתמש כדי לחסום מספר.

חסימת שיחה באייפון
כיצד לחסום מספר iphone 1 – –
כיצד לחסום מספר iphone 2 – –
כיצד לחסום מספר iphone 3 – –
אפל הופכת חסימת שיחות באייפון לתהליך די פשוט. כל עוד אתה משתמש ב- iOS 7 ואילך (ואתה כנראה), אתה יכול לבצע את הצעדים הבאים כדי לחסום שיחות קוליות, טקסטים ו- FaceTime.

פתח את ההגדרות והקש על טלפון אם אתה משתמש ב- iOS 11 ואילך, או כללי> טלפון בגירסאות קודמות. בחר שיחות> חסימת שיחות וזיהוי> חסימת איש קשר. לאחר מכן תוכל לחסום שיחות מכל מי שברשימת אנשי הקשר שלך. ניתן לערוך את הרשימה או לגלול מטה לתחתית כדי להוסיף מספר חדש על ידי הקשה על חסום איש קשר.

אם המספר שברצונך לחסום אינו איש קשר ידוע, קיימת אפשרות אחרת זמינה. כל שעליך לעשות הוא לפתוח את אפליקציית הטלפון והקש על המלצות. מכאן, לחץ על סמל ה- i שליד המספר שברצונך לחסום והקש על חסום את השיחה הזו. אם אתה רוצה לדעת איך מתקשרים מחסוי תצטרך לחפש.

אם אתה משתמש בגרסה ישנה יותר של iOS, הדברים עשויים לעבוד קצת אחרת. בדוק כיצד לחסום שיחות באייפון לקבלת הוראות מעמיקות יותר.

חסימת שיחה בטלפונים אנדרואיד
IOS וגם אנדרואיד מציעים אפשרויות קלות להפסקת שיחות לא רצויות, אך מכיוון שלכל יצרן סמארטפונים של אנדרואיד יש אפשרות ליצור עור ייחודי משלו עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד, הצעדים לחסימת מספרים יכולים להשתנות מעט בהתאם לטלפון בפועל.

חסימת שיחה במכשירי סמארטפון אנדרואיד או Android One
חסום שיחות באנדרואיד
חסום שיחות באנדרואיד
חסום שיחות באנדרואיד
אם אתה משתמש באחד מטלפוני הפיקסלים של גוגל או בטלפון שמריץ אנדרואיד מלאי או שהוא חלק מתוכנית Android One, יש לך שלוש אפשרויות שונות לחסום שיחות.

שיטה אחת לחסימה של שיחות היא על ידי פתיחת אפליקציית הטלפון והקשה על סמל השטף (שלוש נקודות) בפינה השמאלית העליונה של הצג. בחר הגדרות> מספרים חסומים והוסף את המספר שברצונך לחסום.

ניתן גם לחסום שיחות על ידי פתיחת אפליקציית הטלפון והקשה על כניסה. בחר את המספר שברצונך לחסום על ידי הקשה עליו ובחר חסום / דווח על דואר זבל.

לבסוף, תוכלו גם לחסום מספר ישירות מאפליקציית הודעות Android. פשוט פתח את האפליקציה ולחץ ארוך על איש הקשר שתרצה לחסום. לאחר שנבחר איש הקשר, הקש על סמל החסימה (מעגל עם קו דרכו) בצד ימין למעלה של התצוגה.

חסימת שיחה בסמארטפון של סמסונג
מספר החסימה בסמסונג גלקסי S10
מספר החסימה בסמסונג גלקסי S10
מספר החסימה בסמסונג גלקסי S10
לרוב, חסימת שיחות בסמסונג זהה לטלפונים המריצים אנדרואיד.

ישנן שתי דרכים לחסום מספר במכשיר סמסונג. אם ברצונך להזין את המספר שברצונך לחסום, פתח את אפליקציית הטלפון ובחר בסמל הצפת. הקש על הגדרות> מספרים חסומים והוסף את המספר שברצונך לחסום. באפשרותך גם לחסום מספרים לא ידועים מתפריט זה על ידי החלפה על חסימת מתקשרים לא ידועים.

האפשרות השנייה היא חסימת שיחות מרשימת השיחות האחרונות שלך. הקש על טלפון> מתכונים. בחר את המספר שברצונך לחסום והקש על סמל הצפת יתר. הקש על חסום מספר.

חסימת שיחה בסמארטפון של LG
בהשוואה לכמה יצרני סמארטפונים אחרים, LG מקלה על חסימת מספרים למדי. פשוט פתח את אפליקציית הטלפון ולחץ על הכרטיסייה יומני שיחות. בחר את המספר שברצונך לחסום והקש על סמל הצפת בפינה השמאלית העליונה, ואחריו מספר חסום מהתפריט הנפתח.

אם ברצונך לבדוק או להסיר מספרים מרשימת החסימה שלך, פתח את אפליקציית הטלפון, הקש על יומני שיחות ואחריהם סמל הצפת יתר. הקש על חסימת שיחות ודחה עם הודעה> מספרים חסומים.

חסימת שיחה בסמארטפון של HTC
כשמדובר בחסימת שיחות בסמארטפון של HTC, החוויה אינה שונה בהרבה ממה שתמצאו בטלפון שמריץ אנדרואיד.

אם ברצונך לחסום שיחה בטלפון HTC, פשוט פתח את אפליקציית הטלפון ופנה לכרטיסייה היסטוריית שיחות. לחץ לחיצה ארוכה על המספר שברצונך לחסום ובחר חסום איש קשר או חסום מתקשר. כדי לבדוק את המספרים שחסמת, פשוט הקש על סמל הצפת באפליקציית הטלפון.

חסימת שיחה בסמארטפון של Huawei
מספר החסימה Huawei
מספר החסימה Huawei
מספר החסימה Huawei
רוצה לחסום שיחה בסמארטפון של Huawei? הדברים קצת שונים. Huawei מציע שתי דרכים לחסום שיחות.

אם ברצונך לחסום איש קשר ספציפי, הקש על טלפון ובחר בסמל אנשי הקשר. בחר את איש הקשר שברצונך לרשימה השחורה והקש על סמל עוד בתחתית המסך. לחץ על הוסף לרשימה השחורה.

אתה יכול גם לבחור לחסום מספרים באמצעות אפליקציית מנהל הטלפון. כדי לחסום שיחה, הקש על מנהל הטלפון> חסום. בחר בסמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה ולחץ על הרשימה השחורה של מספרים> הוסף.

0 comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *