כיצד עובד שיפוץ ביתי DIY

צריך לבצע כמה עדכונים ברחבי הבית אבל חושב שחסרים לך הכספים לפרויקטים של שיפוץ בית כדאי? נכון שתיקון ושיפוץ בית יכול להיות יקר, אבל יש גם כמה דברים מגניבים שאפשר לעשות בזול. עיין במדריכי ההדרכה הללו צעד אחר צעד בכמה דרכים זולות לעדכן ולשפר את הבית שלך, אך בתקציב. מרעיונות לעיצוב מטבח DIY, לדרכים לעדכן את חדר האמבטיה שלכם בעיצוב תקציב זול לסלון ועד ריהוט לחדר שינה, אתם בטוח שתמצאו פרויקט אחד או יותר לנסות בסוף השבוע הקרוב. לאחרונה עדכנתי את יהירות האמבטיה שלי באמצעות ההצעה למשטח השיש של הבטון, וזה נראה כל כך מדהים. מנסה להחליט איזה פרויקט קל לשיפור ביתי להתמודד בהמשך, ונלהב במיוחד בידיעה שיש לי כמה אפשרויות במחיר סביר. פרויקטים של שיפוץ בית זול ורעיונות לשיפור הבית שבטוח יתאימו לתקציב שלכם, אין כיום שום תירוץ לכך שלא יש לכם את בית חלומותיכם.

צבע את הארונות שלך
האם אתה חושב לעדכן את המטבח שלך, כלומר ארונות המטבח שלך? לצבוע אותם מחדש זה קל, אבל רק אם אתה יודע מה אתה עושה. הכנה נכונה של משטח חיונית היא קריטית אם ברצונך שפרויקט שיפוץ הבית הזה יתגלה על הסף.

רעיון פרויקט שיפוץ בית קל נוסף שתוכלו להרוויח מבלי לבזבז המון כסף או זמן, הדרכה זו של backsplash של דמויות ספינה חופשית משתמשת בריצוף דבק כדי ליצור פלאש אחורי קל. אין צורך במיומנויות נגרות או נגרות רציניות וכמובן, אין צורך בחיתוך אריחים.

עשה זאת בעצמך ארונות האמבטיה הישנים שלך
אם אתם סובלים מארונות במראה מתוארך בחדר האמבטיה או במטבח שנראים אלון דמוי פו בשנות ה 80, זהו עשה זאת בעצמך מיוחד בשבילך! מבין כל הרעיונות לשיפור ביתי DIY שראינו לאחרונה, זה באמת בולט. אם אתה הולך לפרויקט DIY בעל השפעה גבוהה עבור חדר האמבטיה, כזה שזול לעשות אך שווה את זמנך וכספך, עיין במדריך זה צעד אחר צעד לגבי מהפך בארון האמבטיה. גרמו לארונות ישנים להיראות חדשים בטכניקה מגניבה זו. עבור חדר האמבטיה DIY של חלומותיך, פרויקט זה בהחלט יהיה לך בדרך.

קל לקצץ חלון עשה זאת בעצמך
לא נדרשים כלים או חומרה מהודרים מיוחדים לחיפוי חלונות קל DIY. באמת חשבתי שאתה צריך קבלן שיעשה כל דבר מרחוק כזה, או לפחות אתה זקוק לכישורי עיבוד עץ רציניים. לפני שתתחיל לחשוב על אותו דבר יותר זמן, בדוק את ההדרכה הקלה הזו שלב אחר שלב שאמורה להוכיח לך שהתקנת מסגרת חלון בעצמך אפשרית לחלוטין. שיפוץ ביתי DIY לא משתפר מכך, חוסך כסף וקבל משהו שנראה פנטסטי. עדכן את החלונות הישנים שלך עכשיו בפרויקט מגניב זה של עשה זאת בעצמך.

כיסוי משטח בטון יהירות DIY
שום דבר לא אומר על עיצוב מודרני שיק כמו אביזרי גמישות מבטון. אז אם יש לכם שולחן עבודה מיושן לחלוטין שצריך להחליף אותו, תוכלו לנסות קצת להתייבש לפני שתשקיעו השקעה גדולה על ידי הוספת משטח בטון DIY לחדר האמבטיה ומהפך לאותו דלפק ישן ונורא, שכל כך נמאס לכם להסתכל עליו. עם הדרכה זו צעד אחר צעד קל, תוכלו ללמוד כיצד להפוך משטח בטון בדרך הקלה.

אמבטיה צבע ואריח
עברתי לגור בבית בסגנון חווה של שנות החמישים שהיה עמוס בקסם מהעולם הישן, אך חדר האמבטיה היה מכוסה באריחי קרמיקה ורודים. כידוע, קרעת אריחי קרמיקה יכולה להיות המון עבודה ו / או יקרה. אין לנו זמן או כסף נוספים להתמקד בחדר האמבטיה הזה ברגע זה. אני מעדיף שיהיה לי ריהוט ומטבח חדש, אז התחלתי לחשוב דרכים פשוט להסתדר עד שאנחנו מוכנים להתמודד עם זה חזיתית. תיארתי לעצמי שאדבק בשיטת הכל שלי לצבוע. שוב, הציור היה רק ​​תיקון זמני עבורנו כדי שנוכל לחסוך עוד שנתיים למשהו ארוך יותר.

שידה לאי המטבח
אני מאוד אוהב את האי המטבח הזה של DIY לרעיון מהפך לרהיטים מהנה וקל. מצאתי שידה ישנה משנות החמישים ב- Facebook Market Place וידעתי שהיא תעבוד בצורה מושלמת עבור הרעיון הזה. מכיוון שאנחנו בתהליך שיפוץ המטבח שלנו. רציתי אי או חלל עבודה מאז שיש לנו מרחב נגדי מוגבל ואני אוהבת להכין, לבשל ולאפות. החלטתי בעזרת האחר המשמעותי שלי ליצור אי מטבח נייד מתוך שידה. בעזרתו, השידה הזו של אי עשה זאת בעצמך הייתה פשוטה עבורי. כשעבדתי על הרעיון והוא השתמש בכישורי הנגרות שלו. ואז סיימתי את כישורי הציור שלי. אני חושב שאנחנו עושים צוות טוב. שלפנו שידת וינטג ‘מהמוסך והחלטנו להעניק לה חיים חדשים. ראשית על ידי כוונתו מחדש ואז הפיכתה ליפה עם צבע גיר. זו הייתה הפעם הראשונה שלי שמתמודד עם פרויקט כזה ומשתמש בצבעי סיום של אמריקנה גירי.

הכינו קיר מזרן
משטחים הם הפריט השימושי האולטימטיבי בארסנל החוזר-עשה זאת בעצמך. אני אוהבת את המראה של בקתות כפריות, אבל אני גר בתוך דירה משנות השבעים באמצע העיר. אז מה אוכל לעשות כדי לעדכן את קירות חדר השינה שלי מגיליון רגיל לארטיק כפרי ביתי כמעט ללא כסף? מצאתי את הדרכת החלום, ככה! קיר מזרן עשה זאת בעצמך זול, קל ופשוט מדהים למראה! אם אתם אוהבים פרויקטים של משטחי DIY, אתם זקוקים לקיר הקרש הכפרי המגניב שלכם בבית.

הוסף מבטאים מעץ לרהיטים
לאחרונה עדכנו את חדר הרחצה הראשי שלנו על ידי ביצוע מספר שינויים פשוטים. שיתפתי כמה מהשינויים בכמה פוסטים בעבר שכן מדובר בעבודה שמתבצעת. אנו כמעט עד לנקודה בה אנו יכולים להוסיף אותה רשמית ל”רשימת הפרוייקטים המוגמרים “. אבל עדיין יש לנו כמה דברים קטנים לעבוד עליהם, ואם מישהו מכם ביצעתם אי פעם שיפוץ קטן, אתם יודעים כמה זמן יכול לקחת כמה מהם. היום אני רוצה לשתף אתכם כיצד התחלנו לעדכן ארונות של כיתות בונה. זו הייתה תוספת קלה ממש שבאמת גרמה לארונות הישנים הרגילים להרגיש קצת יותר יוקרתיים. פשוט הוספנו כמה רגליים סופיות לבסיס הארונות.

אריחי אמבטיה צבועים DIY
האם ראיתם את כל אריחי הבטון האלה שמגיעים להדפסים כה מגניבים? התאהבתי בכל הגרפיקה. לא רציתי להחליף את כל האריחים שלי גרמו לי לחשוב איך אוכל להשיג מראה זה בעל השפעה גבוהה פחות. עקוב אחר ההדרכה הפשוטה הזו לקבלת כל הטיפים ליצירת שטח רצפה חדש מדהים זה. הוסף שטיח DIY חמוד והחדר שלך ישתנה מייד תוך מספר שעות.

0 comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *